מערכות למניעת גניבה

תגים ומדבקות

מיגון תצוגה

פתרונות חדשניים

מערכות למניעת גניבות


מובילות עולמית באבטחת מוצרים בחנויות

יותר ויותר גנבים מפתחים כיום שיטות מתוחכמות כדי להערים על מערכות ההגנה המיושנות ולנצל את חסרונותיהן.

G4S צ'קפוינט שמה לה למטרה להיות תמיד צעד אחד קדימה, ולספק לך את מערכות ההגנה החכמות והמשוכללות ביותר, המיוצרות על ידי חברות האבטחה המובילות בעולם ומבוססות על הפיתוחים החדשניים ביותר בתחום טכנולוגיות האבטחה.

3 טכנולוגיות, מטרה אחת

מערכות מניעת הגניבה של G4צ'קפוינט כוללות שערים המוצבים ביציאה מהחנות, ומעוצבים כך שישתלבו בצורה הרמונית עם העיצוב הכללי. יש שערים שניתן לכסות אותם במסרים פרסומיים או מבצעים מכירתיים לבחירתך.

מערכות האבטחה למניעת גניבות מבוססות על 3 טכנולוגיות עיקריות, אך עקרון פעולתן זהה: משדר הפולט אות בלתי נראה ומקלט המאזין לו באופן רציף. חיישן על מוצר שאינו שולם, לא הוסר או נוטרל בקופה יוצר שינוי בתבנית האות הנקלט כאשר הוא עובר דרך שער החנות ומפעיל את האזעקה.

מערכות למניעת גניבה מבוססות טכנולוגיית רדיו
RF - Radio Frequency)
מערכות למניעת גניבות בטכנולוגיית אקוסטו מגנט
(AM - Acousto Magnetic) 
מערכות למניעת גניבות בטכנולוגיית אלקטרו-מגנט
(EM - Electro Magnetic)
מערכות ההגנה הנפוצות ביותר בישראל הכוללות שערים למניעת גניבות וזמזמים, משמשות בעיקר לאבטחה בבתי עסק המוכרים מוצרים שאינם מכילים אלמנטים מתכתיים, כמו: בגדים, ספרים, תמרוקים וכדומה. מערכות שערים למניעת גניבות שמצליחות לנטרל רעשים סביבתיים הנקלטים על ידי מערכות סמוכות, וגורמים לפעולה לא סדירה של המערכת. משמשות בעיקר בחנויות בעלות פתחי כניסה רחבים במיוחד שם מתקינים מספר שערים ביציאה. מערכות הגנה מתקדמות ביותר המסוגלות למגן מוצרים המכילים מתכת, משמשות לרוב בחנויות ספרים, תמרוקים, אלקטרוניקה ו-DIY ומתמודדות בהצלחה עם שיטות גניבה מתוחכמות כמו שקיות נייר כסף. מערכת שערים וזמזמים למניעת גניבות.