מערכות למניעת גניבה

תגים ומדבקות

מיגון תצוגה

פתרונות חדשניים

פתרונות חדשניים

פתרונות חדשניים – Tweet Mirror
פתרונות חדשניים – Tweet Mirror

מראה מצלמת לחנויות בגדים ומשקפיים. מאפשר שליחת תמונות והודעות באמצעות פייסבוק, טוייטר ומייל באמצעות האינטרנט.

מתאים לניהול מועדון לקוחות ושיווק.

מכשיר לשליחת תמונות מהחנות

פתרונות חדשניים – CUBE
פתרונות חדשניים – CUBE

מערכת לניהול שליטה ובקרה על מערכות המתח הנמוך בחנות, מאפשרת ניהול הרשאות וחסכון באנרגיה. המערכת בעלת ממשק אינטרנטי אשר מאפשר גישה מרחוק.

 מערכת למניעת גניבות משולבת ספירת קהל
מערכת למניעת גניבות משולבת ספירת קהל

מערכת מתקדמת למניעת גניבה (PG-27) משולבת מערכת לספירת קהל וזיהוי שקיות אלומיניום. למערכת ממשק אינטרנטי ודו"חות מנהלים, גישה מרחוק לנתוני אמת בכל סניפי רשת חנויות.

מערכת למניעת גניבות משולבת ספירת קהל

פתרונות חדשניים – RFID
פתרונות חדשניים – RFID

צק'פוינט מציעה לך מגוון פתרונות מבוססים על טכנולוגיית RFID. בהתאם לאופי המוצר והפתרון הנדרש אנו נדע לתפור חליפה ייחודית לכל לקוח.

מערכת RFID אקטיבית מאפשרת גמישות רבה במענה ליישומים מגוונים, בזכות השליטה היעילה על טווחי השידור, היכולת להתנות שידורים בפרמטרים שונים, והאפשרות לחבר סנסורים אל התגים.

מערכת RFID אקטיבית כוללת את המרכיבים הבאים:

  • תג אקטיבי - התג הינו מעגל אלקטרוני עם מקור מתח (בניגוד לתגים פאסיביים) ואפשרות לחיבור כניסות/יציאות שונות לשימוש עם כפתורים,נורות חיווי וסנסורים. אנו מספקים מספר דגמי תגים אקטיביים לשימוש ביישומים שונים.
  • מעורר תגים - התגים האקטיביים אינם משדרים באופן רציף,  אלא כאשר מעוררים אותם. יחידת עירור התגים משדרת אות רדיו מקודד עם כתובת ייחודית כאשר אות הרדיו מגיע אל התג, התג מתעורר ומשדר חזרה את זהותו.
  • מקלט - המקלט מאזין כל העת ב 2 ערוצי רדיו ומקבל את האותות המתקבלים מן התגים. לאחר פענוח האותות מעביר המקלט את המידע הלאה אל שרת המערכת. על מנתלאפשר יישומים פשוטים יותר, כוללת יחידת הבסיס גם מודול עם 4 ערוצים.
  • אנטנות - כל מרכיב של קליטה ושידור דורש אנטנות מתאימות. המערכת האקטיבית עושה שימוש ב 2 סוגי אנטנות
    • אנטנת לעירור תגים אנטנה בתחום התדר - LF שולחת את האות מן ה- Exciter אל התג. ישנם מספר גדלים של אנטנות, בהתאם לטווח הגילוי הרצוי.
    • אנטנת קליטה אנטנה זעירה המחוברת ישירות לפנל האחורי של יחידת המקלט.